Pripravili sme pre Vás aj viaceré skupinové aktivity. Každý pondelok a stredu si môžete zacvičiť s Tomiho manželkou Dominikou Kid Kovácsovou. Počas kruhového tréningu určenému pre ženy, Vám pomôže precvičiť všetky dôležité partie. Dominika je fitness trénerka a profesionálne sa venuje aj zdravej životospráve, v minulosti sa zúčastnila aj viacerých súťaží vrátane Bikiny fitness.

Oddych a relax si môžete dopriať vždy vo štvrtok pod na power joge s Peťkou, ktorá Vám pomôže účinne spevniť celé telo a zlepšiť celkové psychické schopnosti. Ranný kondičný tréning s Lacim a Tomášom Vás rozprúdi a naštartuje do nového dňa. Funkčný HIIT tréning s Lacim a Tomášom Vás naučí, ako efektívne cvičiť s vlastnou váhou.

workout akademia tomiho kida
Skupinové tréningy s Dominikou možno absolvovať aj bez predchádzajúceho nahlásenia. Pri ostatných tréningoch Vás veľmi pekne poprosíme o nahlásenie Vašej účasti na priložených telefónnych číslach. Rozpis jednotlivých tréningov nájdete na stránke ROZVRH AKADÉMIE.

V prípade záujmu o osobný fitness tréning sa Vám bude venovať talentovaná Kristína Somogyi. Kontaktovať ju môžete na tel. čísle  0903 140 559.