BOXERŇA sa nachádza na 1. poschodí a je to moja srdcovka. Miestnosť s rozlohou 250 m2 je vybudovaná v retro štýle a nachádzajú sa v nej tri profesionálne boxerské ringy, všetko potrebné boxerské náčinie a príslušenstvo. Do BOXERNE sa nesmie vstupovať bez doprovodu niektorého z trénerov. Pohyb v BOXERNI bez dozoru skúseného trénera by mohol byť pre návštevníkov nebezpečný a môžu rušiť prebiehajúce tréningy. Preto prosíme všetkých návštevníkov akadémie, aby dodržiavali zákaz vstupu do BOXERNE. Nie je možné vstúpiť do ringu a samostatne si tam odcvičiť boxerský tréningy. Tréningy v BOXERNI vždy prebiehajú pod dozorom profesionálneho trénera Tomiho Kida Kovácsa alebo Štefana Vargu.

V BOXERNI trénujeme deti už od 6 rokov. Sú to najmä členovia KO Box Clubu Galanta, ktorý bol založený v roku 2007. Mnohí zverenci klubu sú v súčasnosti reprezentanti Slovenskej boxerskej federácie medzinárodných turnajov a najvyšších svetových boxerských podujatiach. Každý štvrtok si tu môžete dať do tela s Tomim. O 6:10 štartuje tréning pre hobby boxerov „Budíček s Tomi Kidom“, ktorý Vás pozitívne nakopne do nového dňa. Poriadny tréning však môžete zažiť aj s Tomiho oteckom, Palim, ktorý je bývalým úspešným boxerom a reprezentantom Československa a niekoľkonásobný reprezentant. Otec ma naučil byť zodpovedným a silným a to sa snažím učiť aj svojich zverencov.

Tréningy je potrebné dohodnúť vopred na nižšie uvedených telefónnych číslach.

Inšpirujme sa tými, ktorí sú ochotní ísť za svoje hranice.

Záver minulého roka priniesol fanúšikom rapu a boxu super zábavu. Koncom decembra si vychutnali dlho očakávaný boxerský duel dvoch známych reperov, ktorí si zmerali sily v spoločnom ringu. Vypredaná aréna ponúkla divákom duel Repera Rytmusa, ktorého pripravoval na zápas Tomi Kid približne pol roka. Jeho súper pritom nebol v ringu žiadnym nováčikom. Bojovým umeniam sa venuje už viac ako 15 rokov. Rytmus však ukázal, že vytrvalou prácou na sebe dokážeme skutočne veľa.

boxerna akademia tomi kid
boxerna akademia tomi kid
boxerna akademia tomi kid