Vyboxuj si svoj sen

Názov projektu: Vyboxuj si svoj sen
Začiatok: 5. deccember 2016
Rozsah: celá SR
Cieľ: Vybudovať Akadémiu Tomiho KIDa
Komu pomôže: Talentovaným deťomPočas roka 2017 máme so svojim tímom, dnes už úspešnými športovcami, v pláne precestovať celé Slovensko, navštíviť spolu až 450 základných a stredných škôl, obchodné a rekreačné centrá, mestá a obce a zorganizovať športové dni pre verejnosť.
"Naše príbehy píše život. Každý z nás začal s jedným veľkým snom."
Cieľom projektu Vyboxuj si svoj sen je pomôcť stovkám ľudí nájsť motiváciu k športu a sebavedomie. Okrem toho bude našim hlavným cieľom pomôcť deťom, ktoré to naozaj potrebujú aj po sociálnej stránke.

V neposlednom rade chceme týmto charitatívnym projektom, ktorého výťažok poputuje na dobudovanie Akadémie Tomiho Kida, pomôcť aj boxerským a športovým talentom, ktoré v živote nemali toľko šťastia ako ostatní a vychovať z nich šampiónov.Počas celého roka 2017 máme v pláne:
 • Navštíviť základné a stredné školy vo väčšine miest Slovenska
 • Zároveň v týchto mestách podporíme sociálne slabšie rodiny, stretneme sa s nimi a motivujeme deti k vytrvalosti si ísť za svojím snom.
 • Vycestujeme do zahraničia (Rakúsko, Poľsko, Francúzsko, UK), kde budeme robiť dobrú reklamu Slovensku.
 • Zorganizujeme spoločné brigády na Akadémii
 • Exhibičné výzvy s hokejistami (Zdeno Cíger), tanečníkmi (Laci Strike) a mnohými ďalšími športovcami
 • Dovedieme deti a dospelých k športu, motivácii a odhodlanosti
 • Počas tourky Vyboxuj si svoj sen sa chceme zapísať aj do knihy Slovenských rekordov
Vždy som vravel, že deti sú naša budúcnosť. V detstve získajú základy k celému životu. Vyrastal som v robotníckej rodine, kde nám naši rodičia dali najväčšie hodnoty, ktoré sú LÁSKA, POHYB, MOTIVÁCIA, DOBRODRUŽSTVO, ÚSMEV, RADOSŤ a DÔVERA. Všetky hodnoty mi dodnes zostali v krvi. V spomienkach na detstvo sa mi namiesto materiálnych vecí zobrazujú zážitky a emócie a odhodlanosť. Práve to chcem priblížiť ľuďom na Slovensku. Poukázať na hodnoty, ktoré sú v živote veľmi dôležité.

Sociálne slabší


Nie každé dieťa malo to šťastie sa narodiť v úplnej a zabezpečenej rodine. Na Slovensku je mnoho rodín, v ktorých deti nemajú čo jesť a nie to ešte si platiť pomôcky do školy, či rôzne krúžky. Žiaľ v mnoho prípadoch sa stáva, že takúto situáciu zapríčinili rodičia svojou nezodpovednosťou k vlastnej rodine. Takýmto deťom chceme ukázať, ako sa postarať o seba, byť motivovaný životom, naučiť ich zodpovednosti, slušnosti a zároveň vďačnosti.

Pomôžeme niektrorým sociálne odkázaným osobám zabezpečiť vybavenie domácnosti na plnohodnotný a slušný život, kde budú mať deti svoju vlastnú posteľ, stôl na prípravu do školy a možnosti pre základnú hygienu. Okrem oslovenia veľkých nábytkárskych spoločností pre pomoc, realizujeme aj verejné zbierky. Dobrovoľníci budú môcť prispieť dekami, paplónmi, drogériou aj oblečením. Tomi KID Kovács osobne vyzdvihne veci u dobrovoľníkov a zanesie ich tým správnym ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú.

Podpora chorých


Už z predošlých skúseností a spoločných stretnutí s chorými detičkami, sa mi ozývajú rodičia a lekári, že naše spoločné stretnutia majú na deti pozitívny vplyv. Deti sa pri našich stretnutiach napriek všetkému usmievajú a tešia, že sa môžeme spolu rozprávať, fotiť a hrať. Deťom rozprávam o mojich chlapcoch, ako sa napr. jeden z nich tiež vyliečil z rakoviny a vyhral bronzovú medailu. Motivujeme ich k pozitívnemu mysleniu a tomu, že sa NIKDY nemajú vzdávať svojich snov, ktoré stále môžu vo svojom živote dosiahnuť, pretože práve oni sú najsilnejší bojovníci. Rovnako sa snažíme podporiť aj rodičov detí, ktorí to tiež potrebujú a mnoho z nich má môj obdiv za to, ako dokážu zvládať tieto situácie.
PODPORTE NÁS


 • Objednajte si športovo motivačný event – Tomi KID a jeho tím, určený pre všetky vekové kategórie vhodný pre firemné akcie a teambuilding, nákupné centrá, školy, športové dni...
 • Partnerstvo - stante sa partnerom projetku pre viac informacií nás kontaktujte
 • Materiálna podpora – Podporiť projekt môžete aj formou sponzoringu, napr. materiálom, ktorý umožní vybudovanie Akadémie a celkový chod projektu.
 • Finančná podpora – Zaslaním Vami zvolenej finančnej čiastky urýchlite výstavbu Akadémie a podporíte tak celkový úspech projektu. Za každú podporu Vám budeme mimoriadne vďačný. IBAN: SK4931000000001000179877
 • Spoločná brigáda – spolu si to odmakáme ;)

PODPORUJÚ NÁS