PRAVIDLÁ AKADÉMIE

Máš chuť sa k nám pridať? V tom prípade ťa prosíme, prečítaj si naše pravidlá a odporúčania pre využívanie priestorov Akadémie.

Otváracie hodiny akadémie
Pondelok až Piatok 8:00 – 22:00
Sobota 8:00 – 20:00
Nedeľa 8:00 – 12:00

Prevádzková doba recepcie
Pondelok – Piatok 10:00 – 18:00


Ako sa stať členom Akadémie

Priestory Akadémie môžu využívať len registrovaní členovia. Jednorazové vstupy nie sú možné.
Členom sa stávaš po registrácii na recepcii a zaplatení mesačného členského príspevku a zálohy za čip.

Záloha za čip: 5 €
Mesačný členský príspevok: 35 €

Registráciou sa zároveň stávaš členom občianskeho združenia K.O. Box Club Galanta. Člen môže neobmedzene využívať priestory Akadémie počas otváracích hodín (Silová & kardio zóna, Work Out zóna). Zároveň sa zaväzuje dodržiavať Pravidlá využívania priestorov.

Čip funguje ako legitimácia a platí len pre registrovanú osobu. Je neprenosný, určený len pre jednu konkrétnu osobu, nie dve a viac.

Členstvo zaniká pri neuhradení mesačného poplatku alebo zrušením členstva.

Registrácia do Akadémie Tomiho Kida


Ďakujeme ti, že dodržuješ pravidlá Akadémie:

  • Prosíme, ak nie si na 100% zdravý, nechoď na tréning a namiesto toho dopraj svojmu telu oddych. Ber ohľad na zdravie ostatných členov.
  • Nos si so sebou čisté prezuvky na pohyb po priestoroch Akadémie. Do čistej obuvi sa prezuješ pri vstupe.
  • Na akékoľvek cvičenie si so sebou dones 2 uteráky. Jeden na sprchovanie, druhý na cvičenie.
  • Pri cvičení používaj uterák, chrániš tým svoje zdravie, zdravie iných, ale aj koženkový poťah lavičiek a posilňovacích strojov.
  • Ak na zariadeniach ostane pot, prosíme ťa, utri ich po sebe.
  • Dodržuj hygienu a zachovávaj čistotu priestorov.

Ak budeme všetci dodržiavať jednotné pravidlá, bude sa nám spolu cvičiť príjemnejšie.

Ďakujeme.


Akadémia je miesto s domácou atmosférou nielen pre milovníkov športu

Akadémiu sme zrekonštruovali s mojím oteckom a krstným otcom. Od roku 2016 tu každý deň trávime niekoľko hodín a vkladáme do nej vždy kúsok zo seba. Táto stará 100-ročná sýpka bola pôvodne sídlom našich priateľov holubov. Tvrdou prácou sa nám z nej postupne podarilo vytvoriť priestor, kde sa môžu stretávať všetci milovníci športu a príjemnej atmosféry. Akadémia sa skladá z troch samostatných zón. Celkovo na troch poschodiach u nás nájdete moderný KNOCK OUT BAR, profesionálnu BOXERŇU, SILOVÚ, WORK-OUT a KARDIO zónu.

Udržateľnosť v ďalších životných oblastiach

Jedným z hlavných cieľov projektu akadémie je vytvoriť pre ľudí priestor, kde sa budú môcť venovať športovým aktivitám a práci na sebe. Každý z nás by vždy mal začať od seba a svojím príkladom inšpirovať ostatných ľudí vo svojom okolí. Aj my sme začali od seba a vybudovali sme pre centrum, kde sa môžu stretávať nielen priaznivci športu všetkých vekových kategórií.

Akadémia je miesto, kde sa budete radi stretávať s Vašimi priateľmi, rodinou, známymi, kam budete s dôverou vodiť Vaše deti. Deti sú naša budúcnosť a je našou zodpovednosťou viesť ich takým spôsobom, aby sme spoločne vytvorili lepší svet a udržateľný život na tejto nádhernej planéte.

Akadémia je o ľuďoch pre ľudí a o tom, aby sme sa stávali lepšími ľuďmi.

Jednou z možností, ako môžete aj Vy prispieť k udržateľnému rozvoju, je efektívne využívanie dopravy. Ak sa chystáte na tréning a viete, že Vás ide viac z jedného alebo viacerých miest, môžete skúsiť car sharing.

Šport je neodmysliteľne spojený so zdravým životným štýlom. Pri športe si pestujeme pozitívne charakteristiky ako vytrvalosť, trpezlivosť, rovnováha, otvorený duch a srdce, pomoc, disciplína, pokora či rešpekt.

Precvičte si u nás celé telo a teším sa aj na všetkých priaznivcov boxu. Kedykoľvek si u nás môžete vychutnať kvalitné vínko s priateľmi alebo si len tak posedieť pri chutnej a voňavej kávičke.

Ak máte akékoľvek otázky, príďte sa k nám pozrieť a dotknúť sa tunajšej atmosféry a pocítiť ju na vlastnej koži.

tomi kid akademia
tomi kid akademia
tomi kid akademia
tomi kid akademia