Akadémia je miesto s domácou atmosférou nielen pre milovníkov športu

Akadémiu sme zrekonštruovali s mojím oteckom a krstným otcom. Od roku 2016 tu každý deň trávime niekoľko hodín a vkladáme do nej vždy kúsok zo seba. Táto stará 100-ročná sýpka bola pôvodne sídlom našich priateľov holubov. Tvrdou prácou sa nám z nej postupne podarilo vytvoriť priestor, kde sa môžu stretávať všetci milovníci športu a príjemnej atmosféry. Akadémia sa skladá z troch samostatných zón. Celkovo na troch poschodiach u nás nájdete moderný KNOCK OUT BAR, profesionálnu BOXERŇU, SILOVÚ, WORK-OUT a KARDIO zónu.

Udržateľnosť v ďalších životných oblastiach

Jedným z hlavných cieľov projektu akadémie je vytvoriť pre ľudí priestor, kde sa budú môcť venovať športovým aktivitám a práci na sebe. Každý z nás by vždy mal začať od seba a svojím príkladom inšpirovať ostatných ľudí vo svojom okolí. Aj my sme začali od seba a vybudovali sme pre centrum, kde sa môžu stretávať nielen priaznivci športu všetkých vekových kategórií.

Akadémia je miesto, kde sa budete radi stretávať s Vašimi priateľmi, rodinou, známymi, kam budete s dôverou vodiť Vaše deti. Deti sú naša budúcnosť a je našou zodpovednosťou viesť ich takým spôsobom, aby sme spoločne vytvorili lepší svet a udržateľný život na tejto nádhernej planéte.

Akadémia je o ľuďoch pre ľudí a o tom, aby sme sa stávali lepšími ľuďmi.

Jednou z možností, ako môžete aj Vy prispieť k udržateľnému rozvoju, je efektívne využívanie dopravy. Ak sa chystáte na tréning a viete, že Vás ide viac z jedného alebo viacerých miest, môžete skúsiť car sharing.

Šport je neodmysliteľne spojený so zdravým životným štýlom. Pri športe si pestujeme pozitívne charakteristiky ako vytrvalosť, trpezlivosť, rovnováha, otvorený duch a srdce, pomoc, disciplína, pokora či rešpekt.

Precvičte si u nás celé telo a teším sa aj na všetkých priaznivcov boxu. Kedykoľvek si u nás môžete vychutnať kvalitné vínko s priateľmi alebo si len tak posedieť pri chutnej a voňavej kávičke.

Ak máte akékoľvek otázky, príďte sa k nám pozrieť a dotknúť sa tunajšej atmosféry a pocítiť ju na vlastnej koži, alebo sa môže informovať na tomto tel.čísle:  0944 993 325.

tomi kid akademia
tomi kid akademia
tomi kid akademia
tomi kid akademia