KO Box Club

2% dane

Poukázanie 2% z dane


Nášmu OZ KO Box Club Galanta môžete pomôcť darovaním 2% z dane. Každý šport na Slovensku potrebuje finančnú podporu, nakoľko výjazdy na medzinárodné turnaje sú predražené, no aj vďaka Vám a Vašim 2% z dane budeme môcť zabezpečiť kvalitnejšiu prípravu a účasť na vrcholových podujatiach. ĎAKUJEME!

Údaje k poukázaniu 2 % z dane
IČO: 45014132 (Vo formulároch sa zarovnáva sprava)
Právna forma: občianske združenie
Obchodné meno (názov): KO Box Club Galanta
Sídlo: Matúškovo 864, Matúškovo 925 01

História klubu


KO BOX Club Galanta tu je pre všetkých milovníkov športu, ktorí majú záujem sa hýbať a robiť dobrú vec pre svoje telo. Tréningy vieme prispôsobiť všetkým vekovým kategóriám, mužom aj ženám, ktorí majú radi aktívny životný štýl. Tiež sa venujeme deťom, pretože deti v predškolskom veku potrebujú aktívny pohyb a vybitie energie. Organizujeme teda tréningy aj pre najmenších. Aktívny pohyb napomáha deťom pri koncentrácii, dobrom spánku, výbušnosti a mnohých iných aspektoch. Pre detičky pripravujeme tréningy, na ktorých sa najmä zabavia a zdravo unavia, v prípade záujmu zapájame do tréningov aj rodičov J

Náš klub má však aj mnoho úspešných športovcov, ktorí si prešli rôznymi životnými príbehmi, dokázali nádherné výsledky v boxe, olympijskom športe a neustále pracujú na ich posúvaní vpred. Za tým všetkým je tvrdá práca, ctižiadostivosť a disciplína. Ak to cítiš rovnako, chceš dosahovať výsledky a nevadí Ti, že sa spotíš, príď sa pozrieť na tréning a veľmi radi Ti predstavíme našu prácu. Na tréningoch máme radi zábavu, no zároveň disciplínu a vytrvalosť, len tak je možné dosiahnuť výsledky. S radosťou sa podelíme o naše skúsenosti a zážitky a naučíme Ťa správnemu mysleniu v športe.

V prípade záujmu o viac informácii sa na nás obráťte na mail manager@tomikid.com alebo tomi@tomikid.com

PODPORUJÚ NÁS