KO Box Club

2% dane

Nášmu OZ KO Box Club Galanta môžete pomôcť darovaním 2% z dane


V KO BOX Club Galanta nám vyrástlo už mnoho úspešných talentovaných športovcov, ktorí Slovensko reprezentujú na TOP medzinárodných podujatiach, Európskych hrách, MS a ME, no už aj na Olympijských hrách. V našom klube máme mnoho úžasných talentov, ktoré sa snažíme čo najviac podporovať, avšak takáto športová príprava je po finančnej stránke nesmierne náročná. No aj vďaka Vám a Vašim 2% z dane budeme môcť zabezpečiť ešte kvalitnejšiu prípravu a účasť na ďalších športových podujatiach.

Ak sa rozhodnete darovať Vaše 2% KO Box Clubu Galanta, poprosíme Vás podpísať VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby – na stiahnutie TU, k vyhláseniu je potrebné priložiť Originál potvrdenia od Vášho zamestnávateľa na 2% z dane. Oba dokumenty môžete odovzdať na recepcii Akadémie Tomiho Kida v Matúškove alebo to zaslať poštou na adresu Tomáš Kovács, Matúškovo 864, Matúškovo 925 01.

Údaje k poukázaniu 2 % z dane
IČO: 45014132 (Vo formulároch sa zarovnáva sprava)
Právna forma: občianske združenie
Obchodné meno (názov): KO Box Club Galanta
Sídlo: Stavbárska 1044/1 92401 Galanta

ĎAKUJEME!

História klubu


KO BOX Club Galanta tu je pre všetkých milovníkov športu, ktorí majú záujem sa hýbať a robiť dobrú vec pre svoje telo. Tréningy vieme prispôsobiť všetkým vekovým kategóriám, mužom aj ženám, ktorí majú radi aktívny životný štýl. Tiež sa venujeme deťom, pretože deti v predškolskom veku potrebujú aktívny pohyb a vybitie energie. Organizujeme teda tréningy aj pre najmenších. Aktívny pohyb napomáha deťom pri koncentrácii, dobrom spánku, výbušnosti a mnohých iných aspektoch. Pre detičky pripravujeme tréningy, na ktorých sa najmä zabavia a zdravo unavia, v prípade záujmu zapájame do tréningov aj rodičov J

Náš klub má však aj mnoho úspešných športovcov, ktorí si prešli rôznymi životnými príbehmi, dokázali nádherné výsledky v boxe, olympijskom športe a neustále pracujú na ich posúvaní vpred. Za tým všetkým je tvrdá práca, ctižiadostivosť a disciplína. Ak to cítiš rovnako, chceš dosahovať výsledky a nevadí Ti, že sa spotíš, príď sa pozrieť na tréning a veľmi radi Ti predstavíme našu prácu. Na tréningoch máme radi zábavu, no zároveň disciplínu a vytrvalosť, len tak je možné dosiahnuť výsledky. S radosťou sa podelíme o naše skúsenosti a zážitky a naučíme Ťa správnemu mysleniu v športe.

V prípade záujmu o viac informácii sa na nás obráťte na mail manager@tomikid.com alebo tomi@tomikid.com

PODPORUJÚ NÁS